QORPO GAMES STUDIO

Zrodený z túžby posúvať hranice. QORPO je prvé herné štúdio v Európe,
ktoré premosťuje priepasť medzi WEB 2.0 a WEB 3.0.

Inovatívne end-to-end riešenie pre herné spoločnosti

Spájame herný priemysel, ktorý milujeme a blockchain, ktorý je hudbou budúcnosti. Veríme v skutočné digitálne vlastníctvo herných aktív a patríme medzi tých, ktorí sú priekopníkmi herných titulov v AAA kvalite v blockchainovom hernom priemysle.

QORPO buduje ekosystém s masívnym pokrytím globálneho herného trhu využívaním najvýznamnejších výhod WEB 2.0 a WEB 3.0 s primárnym cieľom prilákať súčasnú krypto užívateľskú základňu a nováčikov zo sveta bežného hrania.


Ekosystém je sprevádzaný B2B riešeniami, ako sú Modular Gaming Framework, Metaverse Social Hub, NFT Marketplace alebo Wallet & Authentication Solution.

Produkty QORPO ekosystému

Citizen Conflict je free-to-play, AAA Hero Shooter hra s IP ochranou  plná rôznych postáv zdôrazňujúcich dôležitosť schopností, zbraní a atribútov v akčných bitkách. Citizen Conflict predstavuje bohatú sadu unikátnych dizajnov máp, herných predmetov, jedinečných bojových zážitkov a spojení do komunity, kde hráči riadia platformu a rozhodujú o jej budúcnosti.

 

Viac

Exkluzívny Metaverse/Social HUB, ktorý ponúka vášmu publiku úplne novú úroveň sociálnej interakcie. Klub, Hlavné námestie, Univerzita alebo Marketplace pre NFT? Je to na vašej fantázii.

 

V District ZERO je možné čokoľvek.

 

Viac

All-in-One manažér ekosystému s rôznymi funkciami a multichain kryptomenovou peňaženkou, ktorá poskytuje najjednoduchší spôsob, ako preskúmať možnosti Blockchainu. Slúži aj ako poskytovateľ inteligentnej autentifikácie pre Epic Games s používateľským prostredím pre Web 2.0 a Web 3.0.

Viac

NFT Marketplace s exkluzívnymi príležitosťami. Nakupujte, predávajte a obchodujte so vzácnymi digitálnymi NFT bez akýchkoľvek transakčných poplatkov a objavujte jedinečné kolekcie. Okrem toho môžete preskúmať viac o hernom priemysle Web 3.0 pomocou prehliadača QORPO Games.

 

Viac

Join the ecosystem