ORKA Systems

Vývoj blockchainových technológií, webových aplikácií a decentralizovaných aplikácií

O nás

Už od nášho založenia v roku 2017 sa v ORKA systems na základe našich vedomostí a skúseností v oblasti blockchainu špecializujeme na vývoj fintech aplikácii, s hlavným zameraním na decentralizované aplikácie s využitím blockchainu a smart kontraktov.

Naše služby

Okrem systémových a blockchainových aplikácii poskytujeme pre našich dlhodobých klientov množstvo ďalších, digitálnych služieb, ako tvorba promo videí pre váš produkt, e-shop, nový branding pre vašu spoločnosť či pekný web.

Blockchain technológie

Vďaka jedinečnej technológii blockchainu dokážeme tvoriť inovatívne, dôveryhodné a bezpečné riešenia pre rôzne projekty.

Webové & Fin-tech aplikácie

Tvoríme interné systémy, webové aplikácie, riešenia pre e-commerce a hlavne fintech aplikácie. Od konceptualizácie cez prototypovanie a MVP až po dokonalé, bezchybné spustenie.

Decentralizované aplikácie

Vďaka na mieru ušitému využitiu smart kontraktov dokážeme eliminovať závislosť na zastaraných modeloch autentifikácií a notarizácií ako sú podpisy zmlúv, notárske záznamy, pečiatky a mnoho ďalších.

Webový dizajn & médiá

Vďaka nášmu silnému zázemiu a špecializácií vo webovom dizajne, sme hrdí na perfektné produkty a služby ktoré dodávame.

Vývoj mobilných aplikácií

Rovnako, ako digitálne služby- pre našich dlhodobých zákazníkov s radosťou zahrnieme aj mobilnú aplikáciu – či už je to iOS alebo Android, vyvinieme perfektný produkt, ktorý podporí váš biznis.

Poradenstvo a vzdelávanie zamestnancov

Súčasťou každého produktu ktorý vytvoríme je tréning vašich zamestnancov alebo zákazníkov a tak isto aj vzdelávacie materiály, návody a dokumentácia. Náš tím vás s radosťou prevedie vašou novou aplikáciou, alebo webovou stránkou či už formou online alebo na základe vašich požiadaviek.