Oranžová obálka

Osobné financie pod jednou strechou

Budovanie bohatstva je systematický proces. Oranžová obálka neustále stráži Vaše úspory, investície, úvery a umožňuje riadiť Vašu finančnú budúcnosť. Interaktívne hračky pomôžu nastaviť sporenie na dôchodok, či zistiť, ako sa zmení splátka úveru pri zmene úrokovej
sadzby. Srdcom celej platformy je mikrosimulačný model, na vývoji ktorého pracuje výskumný tím niekoľko rokov. Za platformou Oranžovej obálky tak stojí tím výskumníkov z oblasti dôchodkovej politiky, finančnej matematiky a ekonomiky. Našou víziou je vytvoriť portál, ktorý umožní komplexné riadenie osobných financií – majetku a záväzkov podľa najnovších poznatkov a výskumu. K aktívnemu riadeniu osobných financií pomáhajú aj rôzne investičné a sporivé stratégie, ktoré si budete môcť otestovať pomocou back-testovacieho nástroja.

Analyzuj a porovnávaj

Oranžová obálka umožňuje vybudovať kvalitné portfólio. Výber vhodnej investície je komplikovaný proces. Vyskúšajte filter a nájdite pre seba ten najvýkonnejší fond s dobrým ratingom a nízkou volatilitou. Porovnávajte výkonnosť dôchodkových fondov s podielovým fondom, alebo ETF. Vytvorte si zoznam obľúbených investícií a trh Vám už neujde.