Financie.App

O nás

Projekt Financie.app vznikol prepojením skúseností z oblasti osobných financií a vývojom aplikácií.  Mobilná aplikácia pôsobí ako digitálny finančný poradca, ktorého má užívateľ neustále na dosah ruky. Aplikácia umožňuje jednoducho a rýchlo zistiť a porovnať aktuálne finančné produkty na trhu či nastaviť si svoje finančné ciele. Do aplikácie postupne pribúdajú nové funkcie, ako napríklad skenovanie zmlúv. Ďalej je možné cez aplikáciu komunikovať s expertmi na osobné financie, informovať sa o novinkách z finančného trhu alebo uzatvoriť si okamžite platnú poistnú zmluvu kompletne online.

Client
FInancie.Online
Date
2021
Services
Finančné poradenstvo a aplikácia
Our Role
Fintech

Fintech startup

Transformuje poskytovanie finančných služieb a umožňuje lepšie porozumieť osobným financiám. Vďaka práci nášho tímu sa nám podarilo získať 2x umiestniť v ankete 4ka Android Code 2020 medzi najlepšími slovenskými aplikáciami. Mohli ste o nás počuť na portáloch ako môjandroid, Košice dnes ale aj Forbes Slovensko.

Šikovné
kalkulačky

Aplikácia Financie.online zobrazuje vždy aktuálne a presné prepočty úrokovej sadzby, výšky mesačnej splátky.

Transparentné porovnania
finančných produktov

Všetky ponuky bánk a poisťovní transparentne a vrátane poplatkov.

Skenovania
finančných zmlúv

Využitím umelej inteligencie a moderných technológií ponúkame možnosť naskenovať si aktuálne bankové zmluvy do aplikácie, ktorá vám vyhodnotí aktuálnu situáciu. Aplikácia vie objektívne zhodnotiť trh a v prípade možnosti vám ponúkne výhodnejšie bankové produkty.

Online
poistenie

Aplikácia Financie.online umožňuje uzatvoriť si všetky bežné typy poistenia priamo v aplikácii.

Možnosť bezplatnej
konzultácie

Tím expertov pripravení poradiť v akejkoľvek finančnej situácii, či pro refinancovaní hypotéky, výbere vhodnej formy investície alebo pri vytváraní osobného finančného plánu.