Everifin

Jediná digitálna platforma, ktorú potrebujete mať – všetky svoje bankové účty a produkty na jednom mieste

Si Multibankér?

Správa osobných alebo obchodných financií vo viacerých bankách je neúčinná a ťažkopádna. Napriek tomu je multibankovanie globálnym trendom. EÚ je v jedinečnej pozícii so svojim harmonizovaným bankovým systémom a reguláciou PSD2.

Spoločnosť Everifin poskytuje miliónom spotrebiteľov bankových služieb v Európe prístup do akejkoľvek banky prostredníctvom jedinej aplikácie, aby mohli ťažiť z najlepších služieb bez ohľadu na to, kto ich poskytuje – či už ide o miestnu banku z ich členského štátu alebo akúkoľvek inú banku z inej krajiny SEPA.

Takáto agregácia bankových služieb prináša príležitosti pre ďalšie inovácie-priame okamžité platby bez nutnosti používať kartové asociácie, správu investícií, kryptoaktíva alebo iné nefinančné aktíva v tej istej aplikácii.

Client
Everifin
Date
2021
Services
Finančná aplikácia
Our Role
Fintech

Vstúpenie na trh

1. Etapa

API Agregátor

Adresovateľný trh: ~ 6 500 úverových inštitúcií v EÚ, investiční poradcovia, poskytovatelia poistenia úverov, ďalšie FinTechy

2. Etapa

GUI pre univerzálne služby elektronického bankovníctva zamerané na použiteľnosť

Adresný trh B2C: multi-bankári v EHP 120 miliónov používateľov Začiatočníci v oblasti B2C: 12,5 milióna ľudí žijúcich v inom členskom štáte, ako je krajina ich občianstva, ľudia s väčším počtom domácností, častí cestovatelia, majitelia malých podnikov

3. Etapa

Elektronické účty odoslané do elektronického bankovníctva a zaplatené z nich

Adresný trh B2C: rovnaký ako stupeň 2 Adresovateľný trh B2B: spoločnosti/ vlády vystavujúce zmenky