Consultare Digital

Digitalizácia a automatizácia účtovníctva

Sme účtovnou jednotkou na trhu. Naši odborníci Vám poskytnú spracovanie účtovníctva, miezd, daní, auditu. Pracujeme na digitalizácii a automatizácii účtovníctva, veríme,že digitálna zmena v tomto odvetví je nevyhnutná a jediná cesta ako uspieť je implementovať informačné technológie v správnej miere do účtovných procesov.

Vývoj digitálneho účtovníctva

pngtree-instagram-icon-png-image_6315974
facebook-icon-512x512-seb542ju
800px-Chain_link_icon_slanted

Kontaktujte nás

Túto službu sme vyvinuli pre našich klientov, ktorí chcú mať po kontrolou hospodárenie ich podnikania. Pravidelne im príde výpis 8 najdôležitejších ekonomických ukazovateľov z účtovníctva. V Consultare účtujeme v čase, čo pre klienta znamená, že má vždy aktuálny prehľad hospodárenia k dispozícii. 

Žiadne papiere, návštevy a zbytočné stresy v čase podávania daňových priznaní. Vyklikajte si vaše daňové priznanie digitálne z pohodlia domova, pošlite nám doklady a my Vám pošleme už len výsledok.

Chcete vedieť aká vysoká bude Vaša daň z obchodovania z kryptomien? Vyklikajte si ju! Kryptokalkulačka Cleo je napojená priamo na burzu, takže výsledok je vždy aktuálny a presný.

Eco friendly

Digitálne účtovníctvo pomáha aj našej planéte, značka eko-friendly nesie celé toto posolstvo. Menej papierov, viac digitálnej archivácie a zelenšia budúcnosť pre nás všetkých.

Umelá inteligencia pre Vaše účtovníctvo. IDA je vaša digitálna asistentka, ktorá pomocou jednoduchého softwéru  s umelou inteligenciou dokáže naskenované a odfotené faktúry spracovať a automaticky zaúčtovať do vášho účtovného programu. Invoice Brain je softvér s umelou inteligenciou pre malých a veľkých podnikateľov, vďaka ktorému už nepotrebujú svoju účtovníčku.