Butteland

Softvér testing prispôsobený vašim potrebámButteland vám kryje chrbát už takmer dve dekády. Stojíme za vami a vašim softwérom predovšetkým vďaka využívaniu najnovších technológií a neustále napredujúcemu tímu s dlhoročnými skúsenosťami.

Sme doma v každom odvetví

Financie

Priemysel

Zdravotníctvo

Poisťovníctvo

Verejnosť / vládne projekty

Telekomunikácie

Na mieru ušité riešenie

Prezraďte nám na čom pracujete, a my vám ponúkneme adekvátne riešenie. Možno k vám do priestorov posadíme aj niekoho z našich ľudí, ktorí s vašou
kooperáciou pochopia čo v skutočnosti potrebujete, a ako to vieme spoločne čo najefektívnejšie dosiahnuť. Vy sa zatiaľ môžete sústrediť na vývoj a rozvoj vášho softwéru.

 

Široké spektrum nášho know-how

V neustále rýchlo napredujúcom svete digitálu je nutné byť agílny, a vedieť prísť s riešeniami rýchlo a bezpečne. Ak vás trápi slabý výkon pre veľké množstvo dát, alebo vývoj na viacerých platformách, sme tu pre vás. Manuálne testovanie, previerky výkonu a bezpečnosti, alebo využitie umelej inteligencie. Žiadnou požiadavkou nás neprekvapíte.

 

Zabezpečte svoje dáta!

Dôsledne preskúmame mieru zabezpečenia prostredníctvom špeciálnych testov, ktorých učelom je preniknúť do vašich systémov. Takýto úspešný test vám dopomôže navýšiť latku bezpečnosti vášho softwéru.

 

Produktivita na maximum s využitím umelej inteligencieAI sa v poslednej dobe stala horúcou témou, pre butteland však nie je žiadnou novinkou. Používame ju už mnoho rokov, na zefektívnenie práce, aby sme našim klientom poskytli čo najlepšie výsledky.