Anasoft

INOVÁCIE

Filozofiou ANASOFTu je neustály rozvoj. V niektorých špecifických oblastiach ANASOFT tvorí nové štandardy, podporuje interné výskumno-vývojové projekty.

Client
Anasoft
Date
2022
Services
Výskum a technológie
Umelá inteligencia

Progresívny operatívny dispečing

Dynamický slotting

Kolektívna inteligencia

Pokročilá HMI (Human machine interface)

Bezdotykové ovládanie gestami

Riadenie dynamickými vizuálnymi prvkami

Rozšírená realita

Online správa priestorov

Online monitoring bezdrôtových meračov cez internet

Správa priestorov cez mobilné aplikácie

Elektronické zásielky

Mobilné aplikácia pre vlastníkov bytov

Big Data pre Smart Industry

Prognostická analýza v logistike

Prediktívna analytika vo výrobe

Prediktívna údržba

Komunikácia na diaľku – Paperless office

Offline elektronický podpis

Podpis cez webový prehliadač

Personalizácia procesu podpisovania

Elektronický podpis so záznamom biometrie

Produkty a služby

DOMUS – online správa priestorov

Informačný systém DOMUS predstavuje komplexné riešenie pri správe bytov a nebytových priestorov a pri výrobe tepla. Jeho výhody využívajú správcovia pri správe viac ako 750 tisíc priestorov na Slovensku a v Českej republike.

DOMUS je komplexný, otvorený, bezpečný modulárny systém, pre ktorý neustále sledujeme vývoj požiadaviek trhu a legislatívne zmeny. Vďaka našim klientom a ich návrhom, ktorými sa radi inšpirujeme, sa nám v uplynulom roku podarilo zrealizovať viacero zaujímavých noviniek v softvéri pre správu priestorov – DOMUS. Tou najdôležitejšou, ktorá ovplyvňovala veľa aktivít, bolo nasadenie novej verzie informačného systému – DOMUS X.

EMANS – SMART INDUSTRY

Systém EMANS predstavuje plnohodnotné riešenie MOM (Manufacturing operations management) / MES (Manufacturing execution system). Pri jeho návrhu boli použité štandardy vychádzajúce z ISA-95 a naviazaných noriem, čím vznikla softvérová platforma spĺňajúca vysoké požiadavky priemyselného dizajnu.

SIGNATUS – DIGITÁLNE PODPISOVANIE

SIGNATUS umožňuje digitálne vlastnoručné podpisovanie dokumentov rôznymi spôsobmi. Prostredníctvom natívnej aplikácie dostupnej pre systémy Android/Windows/iOS alebo priamo vo webovom prehliadači zariadenia (tablet, mobil, notebook, poč tač). Spôsoby digitálneho podpisovania je možné kombinovať a získať tak hybridný systém na podpisovanie dokumentov kdekoľvek.

Napríklad na podpisovanie dokumentov na predajnom mieste použitím signpadu, v teréne prostredníctvom tabletu a na smartfóne v pohodlí domova. SIGNATUS ideálnym riešením na odbúranie papierov z procesov, ktoré vyžadujú právne záväzný súhlas.

DECEUS – CYBER DECEPTION TECHNOLOGY

DECEUS je komplexné a modulárne riešenie, ktoré pomáha odhaliť a identifikovať prítomnosť útočníka v sieti. Riešenie minimalizuje kybernetické útoky na klienta a jeho informačnú bezpečnosť. Napomáha pri identifikácii hackerov a zároveň zlepšuje celkovú ochranu siete.

DECEUS je škálovateľný pre potreby veľkých podnikov. Nasadenie riešenia môže tiež výrazne pomôcť znížiť náklady spôsobené narušením IT bezpečnosti.