Accace Slovakia

Budúcnosť BPO a poradenských služieb je v inováciách

Client
Accace Slovakia
Date
2022
Services
BPO a poradenské služby

Začínali sme v roku 2006 v Bratislave ako lokálna účtovná firma s 34 zamestnancami. Dnes v rámci skupiny Accace združujeme viac ako 600 odborníkov a poskytujeme služby pre viac ako 2 000 klientov. Vybudovali sme si stabilnú pozíciu jedného z najvýznamnejších poskytovateľov BPO a poradenských služieb, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v rebríčku TOP 10 poradenských spoločností, ktorý zostavujú magazín TREND a The Slovak Spectator. Nájdete nás v Bratislave, v Košiciach a čoskoro aj v Trenčíne.

Celosvetovo pôsobíme pod značkou Accace Circle. Je to biznis komunita partnerov – profesionálnych poradcov a poskytovateľov BPO služieb s globálnym zastúpením v takmer 40 krajinách a tímom viac ako 2000 odborníkov.

Neustále nás ženie túžba prinášať inovatívne riešenia, ktoré uľahčujú každodennú prácu nám aj našim klientom. A keďže veríme v inteligentné technológie, našou víziou je vyvíjať aj vlastné riešenia. Okrem outsourcingu účtovníctva, miezd a HR, daňového, transakčného a právneho poradenstva sa portfólio našich služieb za posledné roky rozrástlo o poradenstvo pre startupy, back office služby a vlastné startupové projekty.

Book!t powered by Accace

Book!t powered by Accace prináša jednoduchú a prehľadnú správu rezervácie miest v kanceláriách, ako aj zdieľaných parkovacích miest. Je to webová verzia desktop a mobilnej aplikácie, do ktorej sa užívateľ môže pripojiť kedykoľvek a kdekoľvek a z akéhokoľvek inteligentného zariadenia.

Optiomat

Optiomat je nástroj zameraný na spoločnosti, kedy sa ich zakladatelia rozhodnú zvýšiť angažovanosť svojich kolegov vyčlenením časti imania v ich prospech. Umožňuje celý proces od vytvorenia opčného plánu zakladateľom, prizvania kolegov, overenia ich totožnosti až po digitálne podpísania tzv. ESOP zmlúv, zvládnuť do 20 minút.

EWA

EWA (z angl. earned/early wage access – prístup zamestnanca k zálohe zo mzdy) je benefitný program zameraný najmä na zamestnancov našich klientov. Sme prví na Slovensku, ktorí prinášajú túto službu. Zamestnanci môžu požiadať o vyplatenie časti zarobenej mzdy kedykoľvek počas mesiaca, a to ešte pred výplatným termínom. Na strane zamestnávateľa nevzniká žiadna administratívna záťaž, naopak, ponuka tohto benefitu pomáha znižovať fluktuáciu zamestnancov a zlepšovať imidž zamestnávateľa.