Crypto Voucher

Crypto Voucher ponúka najľahšie riešenie na okamžitý nákup kryptomien

Firma Crypto Voucher bola založená v roku 2017 s poslaním zvýšiť dostupnosť kryptomien pre každého. Webová stránka firmy momentálne ponúka darčekové karty vymeniteľné za kryptomeny, ako napríklad Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin a iné, rovnako ako aj peer-to-peer trh, kde jednotlivci môžu kupovať alebo predávať tieto karty za svojich vybraných podmienok. Spolupracujúc s množstvom známych predajcov, ako napríklad Dundle, G2A, alebo Kinguin, Crypto Voucher ponúka viac ako 200 dostupných spôsobov platby. So silnými bezpečnostnými systémami a pohotovou zákazníckou podporou, Crypto Voucher neponúka len pohodlie, ale aj bezpečnosť.

Client
Crypto Voucher
Services
Kryptomeny

Slide Trhovisko Crypto Voucher trhovisko je bezpečná platforma,
kde zákazníci môžu kupovať či predávať darčekové
karty s kryptomenou za vlastných podmienok. Kupujúci
a predávajúci tu môžu navzájom komunikovať prostredníctvom
chatu a uistiť sa tak, že ich obchod prebehol hladko.
Slide Crypto Voucher peňaženka
Zákazníci nepotrebujú žiadnu špeciálnu peňaženku,
aby si mohli uložiť svoju kryptomenu. Firma ponúka
možnosť využiť Crypto Voucher peňaženku, ktorá je
dostupná priamo v zákazníkovom používateľskom účte.
Používateľ má možnosť si do nej uložiť a kedykoľvek sa dostať
ku kryptomene získanej pomocou Crypto Voucher darčekovej karty.
Kryptomeny

Crypto Voucher ponúka šesť populárnych kryptomien a neustále pracuje na rozšírení ponuky. Ich webstránka obsahuje informácie a kurz každej dostupnej kryptomeny v reálnom čase. Teraz firma ponúka Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, USD Coin a Binance Coin.

Spôsob platby

Pre najvyššiu možnú pohodlnosť, Crypto Voucher ponúka cez 200 spôsobov platby, vrátane kreditnej alebo debetnej karty, PayPalu, Neosurfu, Flexepinu, či mnoho ďalších.

Distribútori

Crypto Voucher je hrdým partnerom mnohonárodných herných a technologických firiem, ktoré predávajú darčekové karty firmy Crypto Voucher. Momentálne má firma 19 online predajcov vrátane Dundle, G2A, Kinguin, alebo MMOGA.

Komunita

Zákazníci sú najvyššia priorita firmy Crypto Voucher. Preto firma buduje priateľskú komunitu na svojom peer-to-peer trhu, prevádzkuje blog s náučným obsahom a má zákaznícku podporu dostupnú 24/7 prostredníctvom e-mailu, alebo Discordu.