Bitcoinmat

Bitcoinmat je mladá inovatívna spoločnosť pôsobiaca vo finančných technológiách a kryptopriemysle, ktorá predovšetkým prevádzkuje sieť bitcoinových automatov, Online zmenáreň fiat vs crypto, nákup kryptomien platobnou kartou alebo nákup a predaj prostredníctvom partnerských prevádzok. Spoločnosť sa neustále snaží rozširovať portfólio ponúkaných služieb a týmto prispieva k adopcii kryptomien a ukazuje aký veľký potenciál majú kryptomeny či už v krátkodobom alebo dlhodobom hľadisku.

Spoločnosť bola založená v roku 2017 krypto nadšencom a CEO spoločnosti, ktorým je Jan Krajča. Prvotná myšlienka bola presadiť sa na mladom, prudko sa rozvíjajúcom trhu s kryptomenami. Ako vhodná, takmer nedotknutá lokalita sa javila Slovenská republika, kde takmer neexistovala žiadna sieť bitcoinových automatov (tzv. bitcoinmatov). Postupom času sa sieť bitcoinmatov rozšírila a stále sa rozširuje do viacerých miest na Slovensku, v Českej republike a aktuálne ambície siahajú až na grécky trh. Aktuálne je v prevádzke dokopy až 39 bitcoinmatov.

Client
Bitcoinmant
Services
Finančné technológie

Spoločnosť Bitcoinmat

Spoločnosť Bitcoinmat  má široké portfólio ponúkaných služieb. Medzi najzákladnejšie piliere spoločnosti patria nákup a predaj pomocou bitcoinmatov a online zmenáreň.

Aj napriek digitálnemu veku, v ktorom sa nachádzame, ľudia stále radi vyhľadávajú peňažné a krypto automaty, kde môžu behom krátkej chvíle nakúpiť alebo predať kryptomeny. Aktuálne portfólio kryptomien pre nákup zahŕňa: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoincash, Dash, Xrp, Doge coin, USDT a DAI. Pre predaj sú zatiaľ dostupné Bitcoin a Litecoin.

O hladký priebeh sa starajú naši operátori, ktorí sú špeciálne vyškolení, aby v prípade nezrovnalostí alebo akejkoľvek poruchy vedeli poskytnúť adekvátne riešenie. Vďaka moderným technológiám je možné uskutočniť transakcie na bitcoinmatoch aj na diaľku a taktiež vyriešiť aj pomoc zákazníkom na diaľku, čím sa skracuje čas potrebný na uskutočnenie transakcii, v prípade, že sa vyskytne nečakaný problém. Tento inovatívny prístup pomáha získavať spoločnosti neustále sa rozrastajúcu podporu verejnosti a ďalších krypto nadšencov.

Ako veľké plus spoločnosti by sme mohli označiť zákaznícku podporu, ktorá funguje nepretržite 7 dní v týždni a týmto sa odlišuje spoločnosť od významnej časti konkurencie.

Služby online zmenárne začala spoločnosť poskytovať krátko pred umiestnením prvých Bitcoinmatov na slovenskom a českom trhu. Myšlienka nákupu a predaja kryptomien online z pohodlia domova je jedinečným riešením pre ľudí, ktorí nemajú čas navštevovať obchodné centrá a iné prevádzky, kde sa nachádzajú bitcoinmaty. Cez online zmenáreň je možné nakupovať a zároveň predávať z portfólia kryptomien, ktoré momentálne zahŕňa tieto: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoincash, Dash, Xrp, Doge coin, CAS, ADA, LINK a KSM.

Spoločnosť Bitcoinmat si dáva za cieľ byť jedným z vedúcich hráčov na rýchlo rastúcom a dynamicky sa rozvíjajúcom trhu s kryptomenami v strednej Európe. Vďaka usilovnej práci vedenia spoločnosti sa podarilo podchytiť trhy na Slovensku a v Českej republike, kde poskytuje jedny z najvýhodnejších kurzov v rámci nákupu a predaja širokého portfólia kryptomien. Ako veľké pozitívum môžeme vnímať fakt, že aktuálne sa rozbieha prevádzkovanie bitcoinmatov aj na gréckom trhu, kde sa spoločnosti podarilo dostať všetky oficiálne povolenia, aby mohla poskytovať novým zákazníkom z Grécka špičkové služby nákupu a predaja kryptomien prostredníctvom „bitcoinových“ automatov.

Nákup a predaj pomocou bitcoinmatov
Online zmenáreň
Transakcie na bitcoinmatoch na diaľku
Zákaznícka podpora
7 dní v týždni