ZAKLADATELIA

Davy Čajko

Prezident & Zakladateľ

Som hrdým zakladateľom a riaditeľom Techsummit Events® – otvorenej platformy zameranej na prezentáciu aktuálnych trendov a informácií z oblasti inovácií v IT a súvisiacich technológiách s dôrazom na dynamiku prostredia veľkého i malého biznisu, zlepšovanie verejného prostredia a medzinárodnú výmenu know-how. www.techsummitevents.sk

V rámci Techsummitu pomáhame svojim účastníkom sa zorientovať v prebiehajúcom vývoji rýchlo sa meniaceho sveta technológií z pohľadu podnikania, legislatívy a používateľských možností. Ako klúčové považujeme odborné diskusie preto si radi hovoríme aj že sme „myšlienková platforma“.  Aby sme sa prispôsobili krízovým podmienkam, tak sme vytvorili práve počas Koronakrízy 2020 aj www.virtualtechsummit.com

Ďalej prevádzkujeme SMART CITY HUB, ktorá v sebe spája komunitu Smart City coworkingu a zároveň inovuje a hľadá Smart City riešenia. V rámci toho aj obchodnaulicaaokolie.sk čo je platforma zastrešujúca prevádzky a majiteľov budov, ktoré sú za zmenu Obchodnej ulice. Cieľom je vytvoriť z tejto lokality unikátne miesto, ktoré sa oplatí navštíviť.

Najmladší prírastok do rodiny aktivít je FINAS . Je to prvé naplnenie nášho cieľa inštitucionalizovať témy ktoré pred tým prinášame vo forme konferencií  – Fintechsummit.sk. Po zmapovaní ecosystému a pozitívnych reakcií celého trhu,  sme sa rozhodli založiť  Fintech & Insurtech asociáciu Slovenska.

FINAS slúži svojim členom ako platforma na komunikáciu, zdieľanie vedomostí a výmenu ideí v oblastiach sektorov Fintech a Insurtech.

Odborná a publikačná činnosť

Virtualtechsummit vol. 1: https://www.flipsnack.com/techsummitevents/virtualtechsummit-ts-final.html

Návrhy pre Bratislavu: http://bit.ly/navrhypreba1

Návrhy pre Bratislavu 2: http://bit.ly/navrhypreba2

Fintech & Insurtech magazín: http://bit.ly/fintechinsurtechmag

PODCAST: https://anchor.fm/techsummit-events

YOUTUBE VIDEOS: https://www.youtube.com/channel/UCyinjq_pIXFPSncmT_Ym-hg?view_as=subscriber

Pavol Čverha

Prvý Viceprezident

Prosman & Partners

Kenneth Kumor

Druhý Viceprezident

CEO DLT Software

Zdenko Banci

Člen

Počas svojej profesionálnej kariéry nadobudol výnimočné skúsenosti v oblasti služieb, obchodu, marketingu, samosprávy, poisťovníctva, financií a interného auditu v pozícii vrcholového managera.

Po pôsobení v reklame, v krízovom managemente a v najväčšej samospráve na Slovensku sa od roku 2000 profiluje na finančnom trhu.