Portu

Investujte bez starostí a zhodnocujte svoje úspory s Portu

Portu je online investičná platforma, ktorá pomáha jednoducho zhodnocovať vaše peniaze. A to ako začínajúcim, tak aj skúseným investorom. Investujte do portfólií zložených z akciových a dlhopisových ETF z celého sveta alebo si zostavte vlastnú stratégiu.

Jednotka na českom trhu

S Portu sme sa rýchlo stali jednotkou na českom trhu. Teraz sú naše služby dostupné aj na Slovensku. Investuje s nami už viac ako 118 000 používateľov a pod správou máme viac ako 310 miliónov eur.

Sme tu pre Vás

Potrebujete poradiť? Napíšte nám alebo zavolajte, vždy radi pomôžeme. Na chate odpovedáme v priemere do 15 sekúnd.

Bez zbytočných poplatkov

U nás investuje každý za rovnakých podmienok. Za správu portfólia platíte iba jeden nízky poplatok. Žiadnych vstupných, výstupných ani iných poplatkov sa báť nemusíte.

Investujte bezpečne

Na našu činnosť dohliada Česká národná banka a navyše sa opierame o silné zázemie investičnej skupiny WOOD & Company. S Portu všetky zakúpené investície vlastníte priamo vy.

Portfólio šité na mieru

Portfólio vám na základe investičného dotazníku poskladáme na mieru tak, aby bolo v súlade s vašim vzťahom k riziku a zároveň čo najlepšie naplňovalo váš investičný cieľ. Získate tak globálne diverzifikované portfólio, ktoré bude ťažiť z rastu celého trhu.

Pokročilejší investori si môžu vďaka širokej ponuke ETF nástrojov poskladať portfólio podľa vlastných predstáv. Na Portu nájdete najvýhodnejší detský investičný účet na trhu s poplatkom iba 0,25 % ročne.

Aké investičné služby Portu ponúka?

Preskúmajte tiež zberateľské predmety na Portu Gallery alebo nevšedné príležitosti na opPORTUnity.