DingoDot

Jednoduchší spôsob ako na účtovníctvoDingoDot je najlepší priateľ freelancera, či podnikateľa poháňaný AI. Je zohraný aj s tvojim účtovníkom.

Budeš sa čudovať, ako si to zvládal doteraz manuálne.

DingoDot vyčmuchá tvoje účty a faktúry v emaily, skontroluje všetky platby v banke a pospája ich automaticky. Hneď nato ich doručí tvojej účtovníčke načas a digitálne. Namiesto teba.

Client
DingoDot
Date
2022
Services
Účtovné služby

Ako ti DingoDot vie pomôcť už dnes

DingoDot nájde všetky tvoje účty a faktúry v emaily a napáruje ich s transakciami za posledné obdobie. Taktiež spozoruje nový dokument každých 10 minút.

DingoDot kontroluje dokumenty a snaží sa ich automaticky napárovať. Tam kde sa mu to nepodarí ti nechá znamenie a môžeš to spraviť manuálne.

Prehľadávaj tvoje účty, faktúry a platby vo full-texte z jednej appky, a maj ich po ruke kedykoľvek zavolá účtovník či budeš potrebovať riešiť záruku či reklamáciu.

Máš všetky príjmy a výdavky na dlani, ako aj odhadované dane na najbližšie obdobie v jednoduchom, no prehľadnom kontrolnom centre. S ľahkosťou zdieľaj tvoje dokumenty s účtovníckou. Pozri si priložené XLS pre viac informácií.

Si v dobrých rukách

1024-bitová enkrypcia osobných údajov

Inteligentné výsledky bez strateného času

Tvoje dáta sú prístupné len tebe

Spoľahlivý a overený výstup profi účtovníkmi